T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

Merkez

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ PERSONEL LİSTESİ

1- Ahmet Nuri EKİCİ                              1. Hukuk Müşaviri 

2- Sibel SAMİM                                         Hukuk Müşaviri

3- Sema BAYDAR                                     Hukuk Müşaviri

4- Fatoş ŞALVARLI                                   Hukuk Müşaviri

5- H.Sibel KARAHAN                               Hukuk Müşaviri

6- Nuran SEVİMLİ                                    Hukuk Müşaviri

7- Senem TEPE                                       Hukuk Müşaviri

8- Nuray ÖNAL                                        Hukuk Müşaviri

9- Ali İMANCI                                         Hukuk Müşaviri

10- Eda GÖKTEN                                    Hukuk Müşaviri

11- Özgü YILDIRIM                                 Hukuk Müşaviri

12- Gülizar BALCI                                   Hukuk Müşaviri

13- Ayşegül EŞMEN                               Hukuk Müşaviri

14- Füsun BUYURAN                             Hukuk Müşaviri        (Strateji Gel. Bşk. Geçici Görevli)

15- M.Onur AYDEMİR                            K.T. Uzmanı

16- Hilal AKTEN                                     K.T. Uzmanı

17- Burcu SARITAŞ                                K.T. Uzmanı

18- Onur MERAL                                    K.T. Uzmanı

19- Ü.Aybike KESKİN                             K.T. Uzmanı

20- Hicran SOYSAL                                K.T. Uzmanı

21- Ahu Seda KAYA                                K.T. Uzmanı              (Çorum İl Kül. Tur. Geçici Görevli)

22- Seçkin ÖZTÜRK                               Avukat

23- Mehtap GENÇ GÖKÇEK                  Avukat

24- Mehmet AKTUNA                             Avukat

25- Selda Zehra KUNT                           Avukat

26- Z.Berna BOZKURT                           Avukat

27- Baran YOL                                        Avukat

28- Dilara VAROLAN YÜKSEL               Avukat

29- Seda GÜLER PEKDOĞAN              Avukat

30- Fatma Hilal KABASAKAL                 Avukat

31- Mücahit ÇETİNKAYA                        Avukat

32- Meltem ALAN                                   Avukat

33- Ezgi BAŞKAN                                   Avukat

34- Nalan EBRAR ÖZCAN                      Avukat

35- Mustafa GENÇER                             Şube Müdürü

36- Harun GÖKTAŞ                                 Uzman

37- Dilek GENÇ                                       Şef

38- Meral AKTAŞ                                     Şef

39- Özden DÜLGER                                 Bilgisayar İşletmeni

40- Ercan AKBULUT                                Bilgisayar İşletmeni

41- Neslihan TEMİZ                                 Bilgisayar İşletmeni

42- Fatma ARSLAN                                 Bilgisayar İşletmesi

43- Gündüz AYAS                                    Bilgisayar İşletmeni

44- Muammer YÜKSEL                           Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni

45- A.Serdar BÜYÜKAYAN                     Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni    

46- Dilek POLAT                                     İşçi

47- Hasan ELGİN                                   İşçi

48- Ziya AYGÜN                                     İşçi

49- Züleyha PAKSOY                             İşçi

50- Yeliz HAYDAROĞLU                        İşçi

51- Kezban ÜSTÜNDAĞ                        İşçi

52- Şeyda ÇAKIR                                   İşçi

53- Filiz HIZLI                                         İşçi

54- M.Yeliz KUTLU                                 İşçi

55- Fuat SİMA                                         İşçi

56- Osman BIYIK                                    İşçi

57- Zeynep DALER                                İşçi

58- Songül  DUMAN                              Hizmetli

59- Adnan KAYNAK                               Hizmetli